OFERTY NASZYCH PARTNERÓW

Doskonal swoją technikę z instruktorami SignX!

Centrum szkolenia SIGN-X powstało w grudniu 1996 roku i od samego początku było liderem w zakresie nauki i doskonalenia jazdy na snowboardzie. W roku 2003 rozszerzyło swoją działalność o kitesurfing i narciarstwo. Prowadzimy szkolenia na każdym poziomie zaawansowania, nadajemy stopnie (również instruktorskie)  SITS i POIK. Nasze doświadczenie to organizacja ponad 80 obozów zimowych i letnich – przeszkolenie ponad 5000 osób. Zajmujemy się również organizacją zawodów, pokazów, projektowaniem i zarządzaniem snowparkami, współpracą z TV, radio i czasopismami w zakresie popularyzowania tych wspaniałych sportów.

Nasi instruktorzy to najlepsi pracownicy, absolwenci i studenci AWF-ów – nauczyciele a więc ludzie, którzy nie tylko są sprawni ale potrafią uczyć ! Należą do niewielkiego grona ludzi, którzy oprócz pracy na stoku i na wodzie są członkami Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Snowboardu oraz Polskiej Organizacji Instruktorów Kitesurfingu, są autorami najlepszych w kraju książek i materiałów metodycznych. Są to ludzie, którzy ciągle się doskonalą, a na to co robią, mają prawdziwą ZAJAWKĘ.

Masz jakiekolwiek pytania, chcesz zarezerwować miejsce na wyjazd szkoleniowy? Pisz i dzwoń: biuro@signx.plbiuro@nasnowboard.pl, tel. 604-615-856.

Grudniowy wyjazd do Francji ze Steeze - rezerwuj ze zniżką!

Steeze wyjazd grudniowy

Wyjazdy snowboardowe i narciarskie ze Snow Motion

 

Jesteś studentem i jeździsz na desce lub nartach? SnowMotion to firma świadcząca wysokiej jakości usługi za najniższą możliwą cenę. To firma, której wszyscy są pasjonatami sportów zimowych, aktualnymi oraz „wyrośniętymi” aktywistami społeczności akademickich. Na swoim koncie mają ogromną liczbę zorganizowanych imprez, krajowych jak i międzynarodowych, wyjazdów oraz innych meetingow o różnej tematyce.

Misja SnowMotion to: „Tworzymy niezapomniany klimat naszych wyjazdów, skupiając dookoła nich ludzi mających podobne pasje oraz chęć doświadczania nowych przeżyć każdego dnia”.

 

Wejdź na stronę http://www.snowmotion.pl/wyjazdy i zobacz, ile szalonych miejscówek masz do zaliczenia ze SnowMotion w tym sezonie. Dodatkowo nasi klienci mogą liczyć na zniżkę. Powołaj się na SNOWBOARDOWY.pl i kup z rabatem jeden z genialnych wyjazdów!

Skontaktuj się:

Tel: 71 341 78 21
 

ul. Kościuszki 34, Wrocław

Znajdź nas na Facebooku:

Facebook

© 2020 Giełda Pałacyk Wrocław

narty snowboard, Atomic 2020,

Head, Voelkl, Salomon, Level