JAK FUNKCJONUJEMY POZA SEZONEM ZIMOWYM?

 

Poza sezonem zapraszamy Was do naszych dwóch sklepów internetowych ski24.pl i snowboardowy.pl. Zamów towar, jaki Cię interesuje.

 

To proste. Przy ul. Kościuszki nasz sklep stacjonarny jest czynny tylko w miesiącach zimowych. Później przewozimy sprzęt do magazynu. Nie musisz jednak rezygnować z zakupów. Wystarczy, że złożysz zamówienie w jednym z naszych sklepów internetowych.

ODBIÓR "KOMISÓW"

 

Jeśli oddałeś swój sprzęt do komisu narciarskiego/ snowboardowego w Giełdzie Pałacyk - teraz możesz sprawdzić, czy towar sprzedał się. Najpierw zadzwoń. Pieniądze można odbierać od 20 marca, kiedy po przeprowadzce zaktualizujemy system magazynowy.

 

Jeśli chcesz wiedzieć, czy oddany przez Ciebie sprzęt się sprzedał, zadzwoń do nas na nr: 71 332 96 71, a później przyjdź i odbierz swoje pieniądze w naszym biurze. 

 

Gdy zadzwonisz do nas, poinformujemy Cię, czy sprzęt został sprzedany i jaka kwota czeka na Ciebie. Zapraszamy po odbiór pieniędzy komisowych na ul. Stalową 94 do biura (1 piętro). Prosimy o to, by pieniądze odbierały osoby do tego uprawnione, czyli te, które oddawały towar do komisu.

 

W razie wątpliwości, zadzwoń do nas na nr: 71 332 96 71. 

Skontaktuj się:

Tel: 71 341 78 21
 

ul. Kościuszki 34, Wrocław

Znajdź nas na Facebooku:

Facebook

© 2020 Giełda Pałacyk Wrocław

narty snowboard, Atomic 2020,

Head, Voelkl, Salomon, Level