GIEŁDA NARCIARSKO-SNOWBOARDOWA

W SEZONIE 2020/21 będziemy CZYNNI od 15 października 2020 r.

 

 

Centrum Narciarsko-Snowboardowe "Giełda Pałacyk" to sklep stacjonarny z nowym i używanym sprzętem narciarskim. Mamy też wypożyczalnię sprzętu i serwis! Zapraszamy do nas po zakupy sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Kościuszki 34 we Wrocławiu to najbardziej znany zimowy adres. Wpadaj i korzystaj z niskich cen!

 

Centrum Narciarsko-Snowboardowe Giełda Pałacyk to jedyne takie miejsce we Wrocławiu. U nas zostawisz swój stary sprzęt w komisie i kupisz nowy lub wybierzesz coś dla siebie spośród dostępnego sprzętu komisowego. Co roku jednak namawiamy klientów, by kupowali nowy sprzęt, ponieważ ceny nowych nart spadły teraz do takiego poziomu, że wypożyczanie sprzętu nie zawsze się już opłaca. Przyjeżdżając do nas, zaparkuj bezpośrednio przed wejściem do giełdy! Podjedź pod szlaban i zadzwoń, a ochroniarz wpuści Cię na teren giełdy. Zapraszamy Cię - drugie drzwi po lewej stronie!

 

U nas możesz liczyć na fachowe doradztwo. Wybierzemy najlepsze narty i deski snowboardowe dla Ciebie i Twoich najbliższych. Buty naciarskie i snowboardowe możesz mierzyć na wygodnej, czerwonej kanapie. Kaski, gogle, rękawiczki - mamy też dla Ciebie całą masę potrzebnych na stoku akcesoriów. Możesz też skorzystać z wypożyczalni sprzętu, która pozwoli Ci wyrwać się na weekend z miasta!

 

Oferujemy nowy i używany sprzęt znanych marek narciarskich: narty i buty narciarskie Atomic, Rossignol, Tecnica, Nordica, Head, Voelkl, Elan, Salomon, Dalbello, Fischer, Dynastar, kaski Uvex, kije Komperdell, Leki. W ofercie mamy też niemal wszystkie marki snowboardowe: Burton, Stepchild, Thirty Two, Technine, Endeavor, Gnu, LibTech, Lobster, Nitro, Morrow, Adapt, Rome, Forum, Salomon, K2, Roxy, Capita, Bataleon, Ride, Drake, buty Adidas, Deeluxe, 5150, gogle Dragon, Salomon i Electric i inne. Znajdziesz u nas rękawice, gogle, kaski i wiele innych niezbędnych na stoku akcesoriów narciarskich i snowboardowych. W sprzedaży mamy zarówno najnowsze modele nart i desek snowboardowych, jak również sprzęt katalogowy z lat ubiegłych w rewelacyjnych cenach. Buty narciarskie i snowboardowe, kaski, gogle, pokrowce na narty i pokrowce na deski.
 
Nasi klienci znajdą u nas też nowy i używany snowboard renomowanych producentów - w najlepszych cenach we Wrocławiu. Kupisz u nas sprzęt dla całej rodziny: narty, buty, akcesoria: kaski, gogle, kije narciarskie, rękawiczki, ochraniacze, bieliznę termiczną itp. U nas kupisz nowy sprzęt, a stary oddasz do komisu. Swój sprzęt możesz też oddać do serwisu, a my go przygotujemy do jazdy po stoku czy na freeride. Odwiedź nas koniecznie!

 

Jeśli szukasz konkretnego modelu butów narciarskich, nart czy sprzętu snowboardowego - zadzwoń do nas albo odwiedź nas i zapytaj o to, co Cię interesuje. 

Skontaktuj się:

Tel: 71 341 78 21
 

ul. Kościuszki 34, Wrocław

Znajdź nas na Facebooku:

Facebook

© 2020 Giełda Pałacyk Wrocław

narty snowboard, Atomic 2020,

Head, Voelkl, Salomon, Level