top of page

GIEŁDA NARCIARSKO-SNOWBOARDOWA PAŁACYK

Sklep stacjonarny pod adresem Kościuszki 34.

 

Jesteśmy najstarszą i największą giełdą narciarską i snowboardową we Wrocławiu. Oferujemy nowy i używany sprzęt znanych marek: Atomic, Rossignol, Salomon, Head, Volkl, Fischer, Dynastar, Elan, K2, Roxy, Burton, Capita, Stepchild, Endeavor, Bataleon, 5150, GNU i inne. W sprzedaży mamy zarówno najnowsze modele nart, jak również sprzęt katalogowy z lat ubiegłych w rewelacyjnych cenach. Nasi klienci znajdą u nas też nowy i używany snowboard renomowanych producentów - w najlepszych cenach we Wrocławiu. Kupisz u nas sprzęt dla całej rodziny: narty, buty, akcesoria: kaski, gogle, kije narciarskie, rękawiczki, ochraniacze, bieliznę termiczną itp.

Narty Wrocław

Narty Wrocław

Narty Wrocław

Narty Wrocław

Narty nowe i używane

W naszej ofercie jest nowy sprzęt narciarski znanych marek: Atomic, Salomon, Fischer, Head, Voelkl, Elan i inne. Szczycimy się tym, że mamy najlepsze ceny w mieście. Przed dokonaniem zakupu możecie Państwo uzyskać wyczerpującą poradę na temat doboru odpowiedniego dla siebie sprzętu. Co roku z Giełdy Pałacyk wychodzą setki zadowolonych Klientów. Możesz też zrobić zakupy w sklepie on-line www.ski24.pl i odebrać tutaj zamówiony towar.

Snowboard nowy          i używany

Deski snowboardowe w dobrych cenach to nasza przewaga na rynku. Proponujemy Państwu snowboardy Burton, Capita, Atomic, Salomon, 5150 i inne. Nasi sprzedawcy chętnie dopasują sprzęt do umiejętności klienta. Na miejscu zamontujemy też odpowiednie wiązania oraz dobierzemy buty i inne akcesoria. Przyjdź na Giełdę Pałacyk i skompletuj cały sprzęt niezbędny na stoku.

Buty narciarskie nowe   i używane

Setki butów narciarskich - nowych i używanych w najlepszych we Wrocławiu cenach. Tanie buty to nasza mocna strona. Nasi doradcy klienta dopasują z Tobą but, który będzie odpowiadał Twoim umiejętnościom. Mamy w ofercie komfortowe buty dla początkujących, buty narciarskie twardsze dla zaawansowanych narciarzy i narciarek oraz buty z kategorii race - odpowiednie dla wytrawnych narciarzy, próbujących swoich sił w slalomie i innych konkurencjach narciarskich.

Buty i wiązania snowboardowe

Bogata oferta butów i wiązań snowboardowych czeka w Giełdzie Pałacyk na snowboardzistów z Wrocławia i całego Dolnego Śląska. Profesjonalni sprzedawcy snowboardu pomogą Ci dobrać buty, w których jazda na desce będzie prawdziwą przyjemnością. Jeśli nie znajdziesz u nas rozmiaru, wejdź też na stronę www.snowboardowy.pl wybierz interesujący Cię sprzęt i odbierz go na Giełdzie Pałacyk.

Wypożyczamy narty dla dorosłych, narty dla dzieci, buty, kijki oraz snowboardy. Sprzęt w naszej wypożyczalni jest wysokiej jakości. Został przygotowany do natychmiastowego użytku. Jest sprawzony i bezpieczny. W wypożyczalni posiadamy również najnowsze modele nart, które można testować, a następnie kupić.

Każdy nasz Klient otrzymuje w cenie zakupionego sprzętu narciarskiego, montaż i ustawienie wiązań w profesjonalnym serwisie narciarskim. W serwisie wykonujemy: montaż wiązań narciarskich oraz snowboardowych (z oryginalnych szablonów). elektroniczne ustawianie siły wypięcia wiązań, ostrzenie nart i snowboardów, renowację nart i snowboardów, smarowanie nart i snowboardów, montaż klamer do butów oraz skracanie kijków.

bottom of page