top of page

GIEŁDA NARCIARSKO-SNOWBOARDOWA

Centrum Narciarsko-Snowboardowe to sklep stacjonarny z nowym i używanym sprzętem narciarskim. Mamy też wypożyczalnię sprzętu i serwis! Zapraszamy do nas po zakupy sprzętu narciarskiego i snowboardowego.

 

Centrum Narciarsko-Snowboardowe Giełda Pałacyk to jedyne takie miejsce we Wrocławiu. U nas zostawisz swój stary sprzęt w komisie i kupisz nowy lub wybierzesz coś dla siebie spośród dostępnego sprzętu komisowego. Co roku jednak namawiamy klientów, by kupowali nowy sprzęt, ponieważ ceny nowych nart spadły teraz do takiego poziomu, że wypożyczanie sprzętu nie zawsze się już opłaca. Przyjeżdżając do nas, zaparkuj bezpośrednio przed wejściem do sklepu.

 

U nas możesz liczyć na fachowe doradztwo. Wybierzemy najlepsze narty i deski snowboardowe dla Ciebie i Twoich najbliższych. Buty naciarskie i snowboardowe możesz mierzyć na wygodnej, czerwonej kanapie. Kaski, gogle, rękawiczki - mamy też dla Ciebie całą masę potrzebnych na stoku akcesoriów. Możesz też skorzystać z wypożyczalni sprzętu, która pozwoli Ci wyrwać się na weekend z miasta!

 

Oferujemy nowy i używany sprzęt znanych marek narciarskich: narty i buty narciarskie Atomic, Rossignol, Tecnica, Nordica, Head, Voelkl, Elan, Salomon, Dalbello, Fischer, Dynastar, kaski Uvex, kije Komperdell, Leki. W ofercie mamy też niemal wszystkie marki snowboardowe: Burton, Stepchild, Thirty Two, Technine, Endeavor, Gnu, LibTech, Lobster, Nitro, Morrow, Adapt, Rome, Forum, Salomon, K2, Roxy, Capita, Bataleon, Ride, Drake, buty Adidas, Deeluxe, 5150, gogle Dragon, Salomon i Electric i inne. Znajdziesz u nas rękawice, gogle, kaski i wiele innych niezbędnych na stoku akcesoriów narciarskich i snowboardowych. W sprzedaży mamy zarówno najnowsze modele nart i desek snowboardowych, jak również sprzęt katalogowy z lat ubiegłych w rewelacyjnych cenach. Buty narciarskie i snowboardowe, kaski, gogle, pokrowce na narty i pokrowce na deski.
 
Nasi klienci znajdą u nas też nowy i używany snowboard renomowanych producentów - w najlepszych cenach we Wrocławiu. Kupisz u nas sprzęt dla całej rodziny: narty, buty, akcesoria: kaski, gogle, kije narciarskie, rękawiczki, ochraniacze, bieliznę termiczną itp. U nas kupisz nowy sprzęt, a stary oddasz do komisu. Swój sprzęt możesz też oddać do serwisu, a my go przygotujemy do jazdy po stoku czy na freeride. Odwiedź nas koniecznie!

 

Jeśli szukasz konkretnego modelu butów narciarskich, nart czy sprzętu snowboardowego - zadzwoń do nas albo odwiedź nas i zapytaj o to, co Cię interesuje. 

serwis nart Wrocław
Sklep narciarski Wrocław
sklep serwis nart Wrocław
narty Wrocław, sklep, serwis
Sklep narciarski Wrocław
snowboard narty sklep Wrocław
dobre ceny narty Wrocław
giełda narciarska narty używane
narty używane Wrocław
snowboard używany Wrocław
Wypożyczalnia nart Wrocław
gogle kaski narciarskie Wrocław
buty snowboardowe Wrocław
deski snowboard serwis sklep
wiązania snowboardowe Wrocław dobre
Salomon Burton Wrocław deski buty
wypożyczalnia nart Wrocław
deski snowboardowe Wrocław tanio
wypożyczalnia sprzętu narciarskiego
wypożyczalnia nart i desek Pałacyk
sklep Pałacyk Wrocław
Wiązania snowboardowe Wrocław
Head Dynastar Elan Voelkl Atomic
Atomic Salomon Head narty
gogle kaski deski narty
narty Wrocław, sklep, serwis
kurtki narciarskie Wrocław
buty narciarskie wypożyczalnia
kombinezon narciarski Wrocław
gogle Uvex Wrocław tanio
rękawice narciarskie Wrocław
sprzęt na narty Wrocław
buty narciarskie Atomic, Head
Atomic narty Wrocław
kaski gogle na narty snowboard
28
25_2
27
25_1
25
24_1
24
23
12
22
21_2
21
20_1
20
19
18
17
16
15
14
13
9
10
11
8
7
4
3
1
2
6
5
bottom of page